Ouderraad

Het kan erop lijken dat bij de ouderraad komen alleen slaat op werken maar door de toffe groep is het zeker ook ontspanning

Wat en waarom?

Sinds begin 2005 bestaat er op onze school een ouderraad.
Het doel is de ouders te vertegenwoordigen op school en zo te komen tot een nauwere samenwerking met directie, leerkrachten en schoolbestuur.

Wie maakt deel uit van de ouderraad en wat mag u van ons verwachten?

De ouderraad bestaat uit een groep vrijwillige ouders die samen met het ganse schoolteam wil praten, denken, plannen en werken om onze school nog toffer en aangenamer te maken voor de leerlingen.
De vergadering van de ouderraad wordt steeds bijgewoond door de directie en enkele leerkrachten. Dat biedt de ouders de gelegenheid om hun bekommernissen en/of vragen rechtstreeks te uiten.
Het benadrukt ook het belang dat we hechten aan een vlotte communicatie tussen de ouders en het ganse schoolteam.
Binnen de ouderraad bestaat ook een werkgroep die talrijke leuke activiteiten organiseert.
De opbrengsten van de activiteiten gaan integraal naar speel- en studiemateriaal voor de leerlingen en extra financiële steun voor schoolse activiteiten.

Wat verwachten wij van jou?

Elke (groot)ouder kan lid worden van de ouderraad. Heb je een goed idee, ben je creatief, handig, of kan je gewoon een beetje van je vrije tijd geven, horen we het graag. We zijn ook altijd blij met een helpende hand op één van onze activiteiten!

Leden 2021-2022

Yves Verstappen (voorzitter)yves.verstappen@telenet.be 
0475 44 45 29 
Dorien Dehertog (ondervoorzitter)d_dorien@hotmail.com
0472 92 33 57 
Caroline Helsen (penningmeester)kwarolientje@hotmail.com
0497 63 04 44 
Sofie De Wit (secretaris)dewitsofie_13@hotmail.com
0495 48 03 96 
Sarah Corsussarahcorsus@hotmail.com
0496 50 48 41 
Marijke Gorismarijkegoris@hotmail.com
0478 39 66 35 
Kim Uytterhoevenkim_uytterhoeven@hotmail.com
0471 61 30 53 
Sofie Woutersijshuisje2221@hotmail.be
0479 41 51 12 
Johan Van HoofJohan.vanhoof@sintlambertus.be
0495 30 12 75 
Veerle Dolveerledol@hotmail.com
0496 91 03 38
Joke Heremansjokeheremans@telenet.be
0498/83 58 13
Isabelle Declerckideclerck@telenet.be
0479/97 92 43
Hannelore Sprengers

hannelore@nelos.be
0472/41 79 70

Kaat Claeskaat_claes@hotmail.com
0472/41 79 70
Inge Truyensingetruyens@hotmail.com
Kevin Vervaeke 
Inge Heiremans 
Caroline Peeters 
De Heidirectie@basisschooldehei.be 
015 22 27 17
0473 32 44 48

Data vergaderingen

  • 14 september 2021 om 20 uur
  • 19 oktober 2021 om 20 uur
  • 14 december 2021 om 20 uur
  • 18 januari 2022 om 20 uur
  • 8 maart 2022 om 20 uur
  • 26 april 2022 om 20 uur
  • 7 juni 2022 om  20 uur

Vergaderingen gaan door in de eetzaal van de lagere school

Contactinformatie