Schoolteam

Kleuterschool

Klas/functieFotoNaam en mailadres

Instapklas

juf Lottejuf Machteld

Juf Lotte
juf.lotte@basisschooldehei.be 

Juf Kelly
juf.kelly@basisschooldehei.be

Eerste Kleuterklas juf KristelJuf Kristel
juf.kristel@basisschooldehei.be
Graadsklas juf Helena

Juf Helena
juf.helena@basisschooldehei.be

Tweede Kleuterklas

 juf Christeljuf Lies

Juf Christel
juf.christel@basisschooldehei.be

Juf Lies
juf.lies@basisschooldehei.be

Derde Kleuterklas juf GreetJuf Greet
juf.greet@basisschooldehei.be
Kinderverzorgster kleuters juf ZellaJuf Zella
juf.zella@basisschooldehei.be
Turnleerkracht kleuters juf KellyJuf Kelly
juf.kelly@basisschooldehei.be

 

 

Lagere school

Klas/functieFotoNaam en mailadres
Eerste Leerjaarjuf Lievejuf Myriam 

Juf Lieve
juf.lieve@basisschooldehei.be 

Juf Myriam
juf.myriam@basisschooldehei.be

Tweede Leerjaar

 juf An

Juf An
juf.an@basisschooldehei.be

Juf Els
juf.els.v@basisschooldehei.be

Derde Leerjaar juf FemkeJuf Femke
juf.femke@basisschooldehei.be 

Juf Els
juf.els.v@basisschooldehei.be
Vierde Leerjaar

 meester Andymeester Tijne

Meester Andy
meester.andy@basisschooldehei.be

Meester Tijne
meester.tijne@basisschooldehei.be

Vijfde Leerjaar

 juf Karinmeester Tijne

Juf Karin
juf.karin@basisschooldehei.be 

Meester Tijne
meester.tijne@basisschooldehei.be

Zesde Leerjaar

 juf Katrien

Juf Katrien
juf.katrien.v@basisschooldehei.be 
Ambulante Leerkrachten juf Myriamjuf Ingejuf Stefaniejuf Katrien

 

Juf Myriam
juf.myriam@basisschooldehei.be

Juf Inge
juf.inge@basisschooldehei.be

Juf Els
juf.els.v@basisschooldehei.be

Juf Katrien
juf.katrien@basisschooldehei.be

 

Turnleerkrachten lagere school juf Stefanie

Juf Stefanie
juf.stefanie@basisschooldehei.be

Leerkrachten Katholieke Godsdienst juf Katrienjuf Inge

Juf Els
juf.els.v@basisschooldehei.be

Juf Inge
juf.inge@basisschooldehei.be 

Leerkrachten niet-confessionele Zedenleer juf Joriskajuf Eveline

 

Juf Joriska
juf.joriska@basisschooldehei.be

Juf Eveline
juf.eveline@basisschooldehei.be

Leerkracht Islamitische Godsdienst juf NeslihanJuf Neslihan
juf.neslihan@basisschooldehei.be
Leerkrachten Protestantse Godsdienstjuf BiekeJuf Bieke
juf.bieke@basisschooldehei.be

 

 

Directie en ondersteunend personeel

FunctieFotoNaam en mailadres
Directie 

Rita Bogaerts
juf.rita@basisschooldehei.be

Katrien Carens
juf.katrien@basisschooldehei.be
directie@basisschooldehei.be

Secretariaat

 

Kathleen Meylemansjuf Kelly

Kathleen Ceulemans
juf.kathleen@basisschooldehei.be

Kathleen Meylemans
juf.kathleen.m@basisschooldehei.be

Kelly Olbrechts
juf.kelly@basisschooldehei.be

Zorgcoördinator en beleidsmedewerkster Juf Kathleen
juf.kathleen.m@basisschooldehei.be 
ICT-coördinatorICT Coordinator Robbie Deighton

 

Onderhoudsteam

FotoNaam
 Conny Vermeylen
 Heidi Verelst
Colet Janssens

 

 

Contactinformatie