Schoolteam

Kleuterschool

Klas/functieNaamE-mail
Instapklas (IKK)Juf Diane en juf Valeriejufdiane@gbsdezonne.be  jufvalerie@gbsdezonne.be
Eerste Kleuterklas (1KK)Juf Nelejufnele@gbsdezonne.be
Tweede Kleuterklas (2KK)Juf Lief, juf Carmen en juf Elsjuflief@gbsdezonne.be
jufcarmen@gbsdezonne.be
jufels@gbsdezonne.be
Derde Kleuterklas (3KK)Juf Elienjufelien@gbsdezonne.be
Ambulante leerkracht en turnleerkrachtJuf Tamarajuftamara@gbsdezonne.be
KinderverzorgsterJuf Zellazella@gbsdezonne.be

Lagere school

Eerste LeerjaarJuf Cindy en juf Shanahjufcindy@gbsdezonne.be
jufshanah@gbsdezonne.be
Tweede LeerjaarJuf Katrijn en juf Quirienjufkatrijn@gbsdezonne.be 
jufquirien@gbsdezonne.Be
Derde LeerjaarJuf Elkejufelke@gbsdezonne.be
Vierde LeerjaarJuf Ellen en juf Wendyjufellen@gbsdezonne.be
jufwendy@gbsdezonne.be
Vijfde LeerjaarJuf Sophiejufsophie@gbsdezonne.be
Zesde LeerjaarJuf Sofiejufsofie@gbsdezonne.be
Leerkrachten Katholieke GodsdienstJuf Heidi, juf Quirien en juf Shanahjufheidi@gbsdezonne.be
jufquirien@gbsdezonne.be
jufshanah@gbsdezonne.be
Leerkrachten ZedenleerJuf Joriska, juf Anjufjoriska@gbsdezonne.be
Leerkracht Islamitische GodsdienstJuf Nesli 
Leerkrachten Protestantse Godsdienst  
Leerkracht Lichamelijke OpvoedingMeester Zionmeesterzion@gbsdezonne.be
ZorgjufJuf Quirien, juf Heidi en juf Marthejufquirien@gbsdezonne.be
jufquirien@gbsdezonne.Be
jufmarthe1@gbsdezonne.Be

Directie en ondersteunend personeel

FunctieNaamContact
DirectieMeester Gerrybasisschool.zonderschot@telenet.be  
SecretariaatRitarita@gbsdezonne.be
ZorgcoördinatorJuf Ninajufnina@gbsdezonne.be
ICT-co√∂rdinatorBartict@gbsdezonne.be 

Onderhoudsteam

Christel Van Dessel en Igballe Ramadani