Schoolteam

Kleuterschool

Klas/functieNaamE-mail
Instapklas (IKK)Juf Diane en juf Valeriejufdiane@gbsdezonne.be  jufvalerie@gbsdezonne.be
Eerste Kleuterklas (1KK)Juf Nele en juf Carmenjufnele@gbsdezonne.be
jufcarmen@gbsdezonne.be
Tweede Kleuterklas (2KK)Juf Lief en juf Elsjuflief@gbsdezonne.be
jufels@gbsdezonne.be
Derde Kleuterklas (3KK)Juf Vickyjufvicky@gbsdezonne.be
Ambulante leerkracht en turnleerkrachtJuf Tamarajuftamara@gbsdezonne.be
KinderverzorgsterJuf Zellazella@gbsdezonne.be

Lagere school

Eerste LeerjaarJuf Cindy en juf Shanahjufcindy@gbsdezonne.be
jufshanah@gbsdezonne.be
Tweede LeerjaarJuf Katrijnjufkatrijn@gbsdezonne.be 
Derde LeerjaarJuf Elke en juf Heidijufelke@gbsdezonne.be

jufheidi@gbsdezonne.be

Vierde LeerjaarJuf Ellen en juf Wendyjufellen@gbsdezonne.be

jufwendy@gbsdezonne.be

Vijfde LeerjaarJuf Sophiejufsophie@gbsdezonne.be

Zesde LeerjaarJuf Sofiejufsofie@gbsdezonne.be

Leerkrachten Katholieke GodsdienstJuf Heidi, juf Quirien en juf Shanahjufheidi@gbsdezonne.be
jufquirien@gbsdezonne.be
jufshanah@gbsdezonne.be
Leerkrachten ZedenleerJuf Joriska, juf Anjufjoriska@gbsdezonne.be

Leerkracht Islamitische GodsdienstJuf Nesli 
Leerkrachten Protestantse GodsdienstJuf Anne-Marie 
Leerkracht Lichamelijke OpvoedingMeester Dominikmeesterdominik@gbsdezonne.be
ZorgjufJuf Quirienjufquirien@gbsdezonne.be

Directie en ondersteunend personeel

FunctieNaamContact
DirectieMeester Gerrybasisschool.zonderschot@telenet.be  
SecretariaatRitarita@gbsdezonne.be
ZorgcoördinatorJuf Ninajufnina@gbsdezonne.be
ICT-co√∂rdinatorJeroenict@gbsdezonne.be 

Onderhoudsteam

Christel Van Dessel en Igballe Ramadani