Schoolteam

Kleuterschool

Klas/functieNaamE-mail
Instapklas (IKK)Juf Diane en juf Stephaniejufdiane@gbsdezonne.be
jufstephanie@gbsdezonne.
Eerste Kleuterklas (1KK)Juf Nele en juf Carmenjufnele@gbsdezonne.be
jufcarmen@gbsdezonne.be
Tweede Kleuterklas (2KK)Juf Lief en juf Elienjuflief@gbsdezonne.be
jufelien@gbsdezonne.be
Derde Kleuterklas (3KK)Juf Vickyjufvicky@gbsdezonne.be
Ambulante leerkracht en turnleerkrachtJuf Elienjufelien@gbsdezonne.be
KinderverzorgsterJuf Zellazella@gbsdezonne.be

 

Lagere school

Klas/functieNaamContact
Eerste LeerjaarJuf Cindy en juf Shanah jufcindy@gbsdezonne.be
jufshanah@gbsdezonne.be
Tweede LeerjaarJuf Katrijn en Juf Quirien jufkatrijn@gbsdezonne.be 
jufquirien@gbsdezonne.be
Derde LeerjaarJuf Elke jufelke@gbsdezonne.be 
Vierde LeerjaarJuf Ellenjufellen@gbsdezonne.be 
Vijfde LeerjaarJuf Sophie en juf Heidi jufsophie@gbsdezonne.be
jufheidi@gbsdezonne.be
Zesde LeerjaarJuf Sofie en Meester Jordy

 jufsofie@gbsdezonne.be
meesterjordy@gbsdezonne.be

Leerkrachten Katholieke GodsdienstJuf Heidi, juf Quirien en juf Shanah jufheide@gbsdezonne.be
jufquirien@gbsdezonne.be
jufshanah@gbsdezonne.be
Leerkrachten ZedenleerJuf Joriska, juf Jade en juf An jufjoriska@gbsdezonne.be
jufjade@gbsdezonne.be
Leerkracht Islamitische GodsdienstJuf Nesli 
Leerkrachten Protestantse GodsdienstJuf Anne-Marie 
Leerkracht Lichamelijke OpvoedingMeester Dominik

meesterdominik@gbsdezonne.be

ZorgjufJuf Brente

jufbrente@gbsdezonne.be

 

Directie en ondersteunend personeel

FunctieNaamContact
DirectieMeester Gerrybasisschool.zonderschot@telenet.be  
SecretariaatRitarita@gebsdezonne.be 
ZorgcoördinatorJuf Ninajufnina@gbsdezonne.be 
ICT-coördinator Robbie ict@gbsdezonne.be 

 

Onderhoudsteam

Christel Van Dessel en Igballe Ramadani

 

Contactinformatie