Nutswerken Fluvius Leuvensebaan, Lauwrijkstraat en Tramlei

Startdatum: 05-01-2026
Einddatum: 13-02-2026
Op 5 januari startte Fluvius met nutswerken in de Leuvensebaan, Lauwrijkstraat en Tramlei in Schriek. De werken verlopen in vier fases.
  1. Fase 1: van 5 tot en met 14 januari: er wordt gewerkt in de Leuvensebaan, ter hoogte van huisnummer 77. Er geldt enkelrichting in de Leuvensebaan, van Schriek richting Keerbergen, tussen het kruispunt met Roggeveldenstraat en het kruispunt met Lauwrijkstraat. De omleiding voor doorgaand verkeer loopt via Schrieksebaan, Hoogstraat, Leuvensebaan en Tuindijk.

  2. Fase 2: van 15 tot en met 21 januari: er wordt gewerkt in de Leuvensebaan, ter hoogte van huisnummer 77. Er geldt enkelrichting in de Leuvensebaan, van Schriek richting Keerbergen, tussen het kruispunt met Roggeveldenstraat en het kruispunt met Lauwrijkstraat. De omleiding voor doorgaand verkeer loopt via Schrieksebaan, Hoogstraat, Leuvensebaan en Tuindijk. 

  3. Fase 3: van 22 januari tot en met 5 februari: er wordt gewerkt in de Lauwrijkstraat. Er geldt een omleiding voor het doorgaand verkeer via Leuvensebaan, Roggeveldenstraat en Tramlei.  

  4. Fase 4: van 6 tot en met 12 februari: er wordt gewerkt in de Tramlei. De straat wordt afgesloten voor het verkeer. Doorgaand verkeer moet een omleiding volgen via Kapelstraat en Tuindijk. 

Fietsers, voetgangers en plaatselijk verkeer kunnen door tijdens de duur van de werken. 

Laatste wijziging: vrijdag 16 januari 2026 om 09:16 uur

Contactpersoon

Contact

Mobiliteit

Adres
Kerkplein 15 , 2220 Heist-op-den-Berg
Tel.
Vandaag Nu gesloten
Telefonisch bereikbaar van 09:00 tot 12:00 uur
Morgen
Telefonisch bereikbaar van 09:00 tot 12:00 uur & 13:30 tot 16:00 uur