Samenstelling schepencollege

Luc Vleugels
Burgemeester, CD&V

Wiekevorstse Goorweg 34
2222 Wiekevorst
014 26 59 20
burgemeester@heist-op-den-berg.be

Bevoegdheden: Algemeen beleid, Politie, Brandweer, Veiligheid en preventie, Communicatie en informatie, Dienstverlening en organisatie, Cultuur, Plattelandsbeleid, Landbouw, Juridische zaken, Ruimtelijke visie

Spreekuren: elke maandag van 17 tot 19 uur in het gemeentehuis, Kerkplein 17, 2220 Heist-op-den-Berg

burgemeester

Jan Moons
Eerste schepen, N-VA

Slagvelden 28
2220 Heist-op-den-Berg
0475 32 30 57
jan.moons@heist-op-den-berg.be 

Bevoegdheden: ICT, Financiën, Personeel, Bovenlokale mobiliteit

Jan Moons

David Geerts
Tweede schepen, PRO Heist

Peremansheidestraat 61 B
2220 Heist-op-den-Berg
0475 29 92 06
david.geerts@heist-op-den-berg.be 

Bevoegdheden: Vrijwilligers en verenigingen, Waterbeleid, Openbare werken infrastructuur, Wonen, Jeugd

David Geerts

Patrick Feyaerts
Derde schepen, Open VLD

Molenstraat 84
2220 Heist-op-den-Berg
0477 59 15 90
patrick.feyaerts@heist-op-den-berg.be 

Bevoegdheden: Economie, Markten, Citymarketing, Kernontwikkelingen, Werk, Openbare werken patrimonium

Spreekuren: na telefonische afspraak op het nummer 0477 59 15 90

Patrick Feyaerts

Sarah Wouters
Vierde schepen, Groen

Hollandstraat 65
2220 Heist-op-den-Berg
0475 70 73 88
sarah.wouters@heist-op-den-berg.be 

Bevoegdheden: Ruimtelijke ordening, Thuiszorg, Woonzorgcentrum Berkenhof, Klimaat, Milieu en duurzaamheid

Spreekuren: na telefonische afspraak op het nummer 0475 70 73 88

Sarah Wouters

Eddy Gorris
Vijfde schepen, N-VA

Stationsstraat 84
2220 Heist-op-den-Berg
0475 78 32 59
eddy.gorris@heist-op-den-berg.be 

Bevoegdheden: Burgerzaken, Sport, Vorming, (Kunst)onderwijs, Senioren, Europese zaken

Spreekuren: na telefonische afspraak op het nummer 0475 78 32 59

Eddy Gorris

Katleen Vantyghem
Zesde schepen, N-VA

Grasheideweg 28G
2223 Schriek
0497 88 41 87
katleen.vantyghem@heist-op-den-berg.be 

Bevoegdheden: Toerisme, Evenementen, Lokale mobiliteit, Dierenwelzijn, Participatie, Leefbare dorpskernen

Spreekuren: na telefonische afspraak op het nummer 0497 88 41 87

Katleen Vantyghem

Kelly Van Tendeloo
Zevende schepen, PRO Heist

Arthur Vereeckestraat 28
2220 Heist-op-den-Berg
0472 60 30 01
kelly.van.tendeloo@heist-op-den-berg.be

Bevoegdheden: Voorzitter bijzonder comité voor de sociale dienst, Welzijn en gezondheid, Armoedebestrijding, Kinderopvang, Huis van het Kind, Diversiteit, Gelijke kansen en jeugd, Heist in de Wereld

Spreekuren: tweewekelijks op dinsdag van 10 tot 11 uur in het kantoorgebouw van het OCMW, Stationsstraat 2

Kelly Van Tendeloo