Samenstelling vast bureau

Jan Moons
Voorzitter vast bureau, N-VA

Slagvelden 28
2220 Heist-op-den-Berg
0475 32 30 57
jan.moons@heist-op-den-berg.be

Spreekuren: elke maandag van 17 tot 18.30 uur in het gemeentehuis, Kerkplein 17, 2220 Heist-op-den-Berg

 Jan Moons

David Geerts
Lid vast bureau, PRO Heist

Peremansheidestraat 61 B
2220 Heist-op-den-Berg
0475 29 92 06
david.geerts@heist-op-den-berg.be

 David Geerts

Sarah Wouters
Lid vast bureau, Groen

Hollandstraat 65
2220 Heist-op-den-Berg
0475 70 73 88
sarah.wouters@heist-op-den-berg.be

Spreekuren: na telefonische afspraak op het nummer 0475 70 73 88

Sarah Wouters

Katleen Vantyghem
Lid vast bureau, N-VA

Grasheideweg 28G
2223 Schriek
0497 88 41 87
katleen.vantyghem@heist-op-den-berg.be

Spreekuren: na telefonische afspraak op het nummer 0497 88 41 87

Katleen Vantyghem

Eric Verbist
Lid vast bureau, CD&V

Werftsesteenweg 27 D
2220 Heist-op-den-Berg
015 24 57 57
eric.verbist@heist-op-den-berg.be 

Spreekuren: na telefonische afspraak op het nummer 015 24 57 57

Carl Verelst
Lid vast bureau, CD&V

Louis Van Bauwelstraat 24
2222 Wiekevorst
0486 64 29 80
carl.verelst@heist-op-den-berg.be

Spreekuren: na telefonische afspraak op het nummer 0486 64 29 80 of via mail

foto Carl Verelst

Eva Van den Brande
Lid vast bureau, Open VLD

Drie Maagdekensstraat 10A
2220 Heist-op-den-Berg
0476 22 77 35
eva.vandenbrande@heist-op-den-berg.be

Spreekuren: na telefonische afspraak op het nummer 0476 22 77 35

foto Eva Van den Brande

Dirk Van Noten
Lid vast bureau en voorzitter bijzonder comité voor de sociale dienst, CD&V

Pijpelbossen 6
2221 Booischot
0477 80 76 22
dirk.vannoten@heist-op-den-berg.be

Spreekuren: na telefonische afspraak op het nummer 0477 80 76 22

foto Dirk Van Noten