Samenstelling vast bureau

Luc Vleugels
Voorzitter vast bureau, CD&V

Wiekevorstse Goorweg 34
2222 Wiekevorst
014 26 59 20
burgemeester@heist-op-den-berg.be

Spreekuren: elke maandag van 17 tot 19 uur in het gemeentehuis, Kerkplein 17, 2220 Heist-op-den-Berg

 burgemeester

Jan Moons
Lid vast bureau, N-VA

Slagvelden 28
2220 Heist-op-den-Berg
0475 32 30 57
jan.moons@heist-op-den-berg.be

 Jan Moons

David Geerts
Lid vast bureau, PRO Heist

Peremansheidestraat 61 B
2220 Heist-op-den-Berg
0475 29 92 06
david.geerts@heist-op-den-berg.be

 David Geerts

Patrick Feyaerts
Lid vast bureau, Open VLD

Molenstraat 84
2220 Heist-op-den-Berg
0477 59 15 90
patrick.feyaerts@heist-op-den-berg.be

Spreekuren: na telefonische afspraak op het nummer 0477 59 15 90

 Patrick Feyaerts

Sarah Wouters
Lid vast bureau, Groen

Hollandstraat 65
2220 Heist-op-den-Berg
0475 70 73 88
sarah.wouters@heist-op-den-berg.be

Spreekuren: na telefonische afspraak op het nummer 0475 70 73 88

Sarah Wouters

Katleen Vantyghem
Lid vast bureau, N-VA

Grasheideweg 28G
2223 Schriek
0497 88 41 87
katleen.vantyghem@heist-op-den-berg.be

Spreekuren: na telefonische afspraak op het nummer 0497 88 41 87

Katleen Vantyghem

Eric Verbist
Lid vast bureau, CD&V

Werftsesteenweg 27 D
2220 Heist-op-den-Berg
015 24 57 57
eric.verbist@heist-op-den-berg.be 

Spreekuren: na telefonische afspraak op het nummer 015 24 57 57

Kelly Van Tendeloo
Lid vast bureau en voorzitter bijzonder comité voor de sociale dienst, PRO Heist

Arthur Vereeckestraat 28
2220 Heist-op-den-Berg
0472 60 30 01
kelly.van.tendeloo@heist-op-den-berg.be

Spreekuren: tweewekelijks op dinsdag van 10 tot 11 uur in het kantoorgebouw van het OCMW, Stationsstraat 2

Kelly Van Tendeloo